Neohodnoceno

Hill's Fel. PD K/D kapsa Salmon 12x85g

Šťavnatá kapsička s jemnými kousky lososa přispívající ke kvalitnějšímu a delšímu životu koček díky zpomalení progrese a míry klinických příznaků.

 

Skladem
Kód: 83315
Značka: Hill´s
584 Kč
Kategorie: Kočka
Hill's Fel. PD K/D kapsa Salmon 12x85g
Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Krmivo k/d je určeno pro: onemocnění ledvin, ranné stadium srdečního selhání, kontrolu urátové a cystinové urolitiázy. Je určena pro dlouhodobé podávání u dospělých koček. Jakékoliv doplňky jsou většinou kontraindikovány. Není určena pro koťata, kočky v reprodukci, struvitovou urolitiázu, pro případy s deplecí sodíku. Čerstvá voda musí být vždy k dispozici. Doporučuje se po otevření obalu a odběru krmiva obal opět uzavřít. Skladujte v suchu a chladnu.

Před použitím je nutné si vyžádat doporučení veterinárního lékaře!
 
Složení kapsičky:
S lososem: Kuřecí maso, vepřové maso, losos (4%), kukuřičný škrob, pšeničná mouka, tapiokový škrob, různé cukry, minerální látky a stopové prvky, vitamíny, sušená celá vejce, slunečnicový olej, rybí tuk, živočišný proteinový prášek, proteinový koncentrát z hrášku. Barveno přírodním karamelem. 
 
Doporučeno pro:
Chronické onemocnění ledvin (všechna stádia IRIS)
Srdeční nedostatečnost
Urátová urolitiáza a cystinová urolitiáza

Není určeno pro:
Koťata
Březí nebo kojící kočky
Kočky s deplecí sodíku

Doplňující informace:
Klinicky ověřeno8 ve dvouleté studii, že u koček krmených krmivem k/d™ Feline došlo k významně nižšímu počtu uremických epizod a úmrtí.
Technologie E.A.T.TM pro podporu chuti k jídlu: studie prokázala, že granule k/d™ Feline zvyšují chuť k jídlu a kalorický příjem u koček s onemocněním ledvin.

Další produkty ke zvážení:
Pro kočky s chronickým onemocněním ledvin a osteoartritidou: Prescription Diet™ k/d™+ Mobility Feline

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu