Neohodnoceno

Hill's Fel. PD I/D+AB Chicken stew Konzerva 82g

Hill's PRESCRIPTION i/d Stew krmivo s kuřetem a přidanou zeleninou je vysoce stravitelné kompletní dietetické krmivo používané ke zmírnění poruch vstřebávání živin ve střevech a ke kompenzaci špatného trávení a exokrinní pankreatické insuficience u koček. Toto dietetické krmivo má zvýšený obsah sodíku a draslíku a obsahuje vysoce stravitelné přísady.

 

Vyprodáno
Kód: 121559
Značka: Hill´s
42 Kč
Kategorie: Kočka
Hill's Fel. PD I/D+AB Chicken stew Konzerva 82g
Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Vysoce stravitelná výživa, u které je klinicky ověřeno, že vyživuje střevní mikrobiom a pomáhá zmírnit trávicí potíže. Obohaceno o technologii ActivBiome+, což je patentovaná směs prebiotik, u nichž je ověřeno, že rychle vyživují střevní mikrobiom a podporují tak zdravé trávení a celkovou pohodu.

POTŘEBA / PREFERENCE:  Péče O Trávicí Systém

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Koťata/Březí/Kojící, Dospělí, Senioři

Krmivo pro kočky Hill's Prescription Diet i/d je vysoce stravitelná výživa se speciálním složením, která pomáhá omezovat trávicí potíže a zajišťuje snadné vstřebávání živin. Je obohaceno o elektrolyty a vitamíny skupiny B, aby pomohlo nahradit ztracené živiny. Vyrobeno s patentovaně chráněnou technologií ActivBiome+, což je speciální směs prebiotické vlákniny, u níž bylo klinicky ověřeno že rychle vyživuje střevní mikrobiom a podporuje tak optimální kvalitu stolice a zdravé trávení. Obohaceno o Omega-3 & Omega-6 a klinicky ověřené antioxidanty na podporu zdravého imunitního systému.

Toto krmivo v konzervách má formu chutných, správně velkých kousků ve šťávě a obsahuje prospěšné složky, jako je kuře & přidaná zelenina, které kočky milují.

Jak funguje:

Vysoce stravitelná receptura podporující snadné vstřebávání živin

Unikátní prebiotická směs podporující aktivitu prospěšných střevních bakterií

Vyrobeno s patentovaně chráněnou technologií ActivBiome+, speciální směsí prebiotické vlákniny, která vyživuje střevní mikrobiom

Vysoký obsah elektrolytů & vitamínu skupiny B

Klinicky ověřené antioxidanty

Obohaceno o Omega-3 & Omega-6

Jak může pomoci:

Krmivo pro kočky Hill's Prescription Diet i/d je skvěle chutnající výživa, u které je klinicky ověřeno, že vyživuje střevní mikrobiom a pomáhá zmírnit trávicí potíže.

Vysoce chutná výživa k doplnění ztracených živin

Rychle působí na podporu zdravé stolice a pomáhá zlepšit trávení

Pomáhá obnovit úroveň energie & podporuje zdravý imunitní systém

Vyhovuje speciálním nutričním potřebám koťat a dospělých koček

S+OXSHIELD: Receptura podporující prostředí v močovém ústrojí, které snižuje riziko vzniku struvitových a kalcium oxalátových kamenů

Další informace:

Krmivo pro kočky Hill's Prescription Diet i/d poskytuje veškerou výživu, kterou Vaše kočka potřebuje. Poraďte se svými veterinářem, poskytne Vám další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla Vaší kočce pomoci, aby si i nadále užívala šťastného a aktivního života

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu