Neohodnoceno

Hill's Fel. PD GI Biome Chicken&Vege. stew Konz. 82g

Hill's PRESCRIPTION DIET Gastrointestinal Biome Stew krmivo pro kočky s kuřetem a přidanou zeleninou je vysoce stravitelné kompletní dietetické krmivo používané ke zmírnění poruch vstřebávání živin ve střevech a ke kompenzaci špatného trávení u dospělých koček. Toto krmivo obohacené o vlákninu má zvýšený obsah sodíku a draslíku a obsahuje vysoce stravitelné přísady.

 

Skladem
Kód: 129239
Značka: Hill´s
49 Kč
Kategorie: Kočka
Hill's Fel. PD GI Biome Chicken&Vege. stew Konz. 82g
Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome je vlhké krmivo pro kočky s vysokým obsahem vlákniny, u kterého bylo klinicky ověřeno, že podporuje pravidelnou zdravou stolici během 24 hodin a pomáhá snižovat riziko recidivy. Obohaceno o technologii ingrediencí ActivBiome+, která rychle vyživuje střevní mikrobiom a pomáhá zvládat složité GI problémy.

POTŘEBA / PREFERENCE: Péče o trávicí systém

PŘÍCHUŤ: S kuřetem a přidanou zeleninou

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Dospělá Kočka, Senior Kočka

 

Je mnoho věcí, které mohou mít negativní dopad na zdravé trávení vaší kočky. Když vaši kočku trápí poruchy trávení, je to velice nepříjemné pro všechny zúčastněné. Dobrou zprávou je, že své kočce můžete pomoci cítit se lépe, když jí dáte krmivo, které působí zcela revolučním způsobem na trávicí potíže reagující na vlákninutím, že zdraví mikrobiomu – jedinečného střevního ekosystému vašeho mazlíčka – postavíte do popředí péče o GI.

Veterináři a nutriční odborníci společnosti Hill’s sestavili výživu Hill's PRESCRIPTION DIET Gastrointestinal Biome Stew krmivo s ActivBiome+, patentovanou technologií ingrediencí, u které bylo klinicky ověřeno, že podporuje pravidelnou zdravou stolici již za 24 hodin a pomáhá snižovat riziko recidivy.

Jak funguje:

patentovaná technologie ActivBiome+ vyživuje mikrobiom vašeho mazlíčka

unikátní směs prebiotické vlákniny

stimuluje mikrobiom k produkci prospěšných postbiotik

Jak může pomoci:

Je klinicky ověřeno, že Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome podporuje pravidelnou zdravou stolici již za 24 hodin a pomáhá snižovat riziko recidivy.

Rychle vyživuje střevní mikrobiom a podporuje zdravou stolici.

Podporuje růst prospěšných střevních bakterií pro udržení zdraví trávicího systému.

Pomáhá omezit opakování trávicích potíží.

Další informace:

Hill's PRESCRIPTION DIET Gastrointestinal Biome krmivo pro kočky je kompletní dietetické krmivo poskytující veškerou výživu, kterou vaše dospělá kočka potřebuje. Poraďte se prosím se svým veterinárním lékařem, jak mohou naše krmiva PRESCRIPTION DIET pomoci vaší kočce vést šťastný a aktivní život.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu