Neohodnoceno

Hill's Fel. PD C/D Urinary Stress Chick. stew Konz82g

Hill's PRESCRIPTION DIET c/d Multicare Stew krmivo pro kočky s kuřetem a přidanou zeleninou je kompletní dietetické krmivo pro snížení recidivy struvitových kamenů (příčiny onemocnění dolních močových cest u koček, FLUTD), rozpuštění struvitových kamenů a pro omezení tvorby oxalátových kamenů u dospělých koček. Toto krmivo vytváří prostředí nevhodné pro tvorbu struvitu, podporuje zásaditost moči a má nízký obsah hořčíku, vápníku a vitaminu D.

 

Skladem
Kód: 129270
Značka: Hill´s
45 Kč
Kategorie: Kočka
Hill's Fel. PD C/D Urinary Stress Chick. stew Konz82g
Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Výživa, která omezuje běžné příznaky močových problémů

 

POTŘEBA / PREFERENCE:  Péče o močový systém

PŘÍCHUŤ: S kuřetem a přidanou zeleninou

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Dospělá kočka, Senior 

Zdraví močového měchýře začíná správně vyváženým množstvím nezbytných živin. Přebytek minerálů může podporovat tvorbu krystalů v moči, což může vést k tvorbě kamenů v močovém měchýři. Ty mohou způsobovat nepohodlí a vést k vážnějším problémům, které vyžadují péči veterináře.

Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill's vyvinuli klinickou výživu Hill's Prescription Diet c/d Multicare se speciálním složením na podporu zdraví močového systému vaší kočky. Ve skutečnosti je Hill's Prescription Diet c/d Multicare klinicky ověřená výživa, která snižuje recidivu nejběžnějších příznaků močových problémů o 89 %. Toto mokré krmivo je vyrobeno s kuřetem a přidanou zeleninou a má neodolatelnou chuť, kterou bude vaše kočka milovat.

Jak funguje:

Podporuje žádoucí pH moči* s cílem zmírnit riziko tvorby kamenů

Obohaceno o antioxidanty a Omega-3 z rybího oleje

Kontrolovaný obsah vápníku a sodíku a přidaný citrát draselný

Jak může pomoci:

Rozpouští struvitové kameny za pouhých 7 dní (průměrně za 27 dní)

Snižuje riziko struvitových a kalcium oxalátových kamenů

Celoživotní podávání přináší výhody pro kočky s příznaky močových potíží

S+OXSHIELD: Receptura podporující takové prostředí v močovém ústrojí, které snižuje riziko vzniku struvitových a kalcium oxalátových kamenů

Další informace:

Hill's Prescription Diet c/d Multicare Stew pro kočky s kuřetem a přidanou zeleninou je kompletní a vyvážené krmivo poskytující veškerou výživu, kterou kočka potřebuje. Poraďte se svými veterinářem, poskytne vám další informace o tom, jak by krmiva Hill's Prescription Diet mohla vaší kočce pomoci, aby si i nadále užívala šťastného a aktivního života.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu