Neohodnoceno

Gimcat Kitten Milk 2kg

Kočičí mléko Gimcat je vyrobeno podle modelu přirozeného mateřského mléka.

 

Skladem
Kód: 129829
Značka: Gimcat
1 932 Kč
Kategorie: Kočka
Gimcat Kitten Milk 2kg
Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Mléko pro kočky Gimcat obsahuje taurin, který je nezbytný pro dobrý zrak a zdravé srdce. Obsažené bílkoviny a tuky živočišného původu jsou přizpůsobené zvláštním potřebám žaludku koťat. Kočičí mléko Gimcat navíc obsahuje přírodní kyselinu arachidonovou, která je nezbytná pro zdraví kůže a srsti a zvýrazňuje její lesk. Vedle konvenční vlákniny osahuje toto mléko také derivát laktózy s vysokým obsahem TGOS (transgalaktooligosacharidů), jejichž základním médiem je mléko. 

Vláknina má důležitou funkci pro střevní mikroflóru. Díky svému složení, které odpovídá potřebám koťat, je kočičí mléko vhodné pro: – výživu koťat bez matky – přikrmování koťat – přikrmování březích a kojících koček nebo starších a oslabených koček – posilování imunitního systému – výživu koťat (zejména v době přechodu na tuhou stravu). 

Doporučené dávkování: viz obal. Uchovávejte na chladném a suchém místě.. 

Složení:
Mléko a výrobky z mléka (65,5 %), oleje a tuky, cukry, výrobky rostlinného původu, minerály, mléčný derivát s TGOS (1 %).. AS:Protein - 35%, Tuk - 28%, Popeloviny: 6,2%, Vláknina 0,1%, Vlhkost: 3,3% 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu