VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, ŽE V PRŮBĚHU PRÁZDNIN (1.7. - 30.8.) BUDE OMEZENA OTEVÍRACÍ DOBA NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY A TO: PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00-16:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM.
Neohodnoceno

Hračka kočka interakt. Hra boccia game 19x19 kar

Motivační a zábavná hra pro kočky.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 43595
Značka: Karlie
427 Kč
Kategorie: Ortopedické potřeby, cvičení a hry
Kategorie: Kočka, Ortopedické potřeby, cvičení a hry
Položka byla vyprodána…
31740 1 hracka kocka interakt hra boccia game 19x19 kar
Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Kitty Brain Boccia-Game 47722Motivace, vůně a rozvoj pro kočky:

Kočky milují hledání a prohledávání - hraní zlepšuje kondici a myšlení!- Skvělé voňavé herní možnosti- Balónky můžete doplnit přírodními produkty(kaštany nebo peříčky)- Společenská hra - lidé a kočky hrají spolu- Oblíbené balónky mohou být aportovány - dle nálady kočky- Pro větší motivaci vyplňte pochoutkami- Vynikající pro více koček - mohou hrát společně- Pevná robustní deska - vyrobeno ze dřeva- Každá kočka si tuto hru oblíbí.

Návod k použití, herní tipy:

Trénuje a zlepšuje kondici a myšlení Vaší kočky!!! Probouzí přirozený instinkt lovce a motivuje Vaši kočku ke hře jednoduchým tlačenímbalónků a jejich kutálením dokola.Neztrácejte trpělivost, jestliže Vaše kočka nechce ihned hrát. Udělejte hru pro svoji kočku zajímavou.Můžete také vyplňovat pochoutkami. Položte snack do rýhy a nechte Vaši kočku ulovit ho. Také můžete vložit do dráhy přírodní produkty dle ročního období, jako kaštany, ořechy, žaludy během podzimu, nebo peříčka, sedmikrásky během jara/léta. Tato nová lákadla a vůně budou úžasnou zkušeností a navíc obohacením pro Vaši kočku.Schovejte Kitty Brain Train po hře - stane se tak ještě zajímavější.Nenechte kočku hrát Kitty Brain Train bez Vašeho dozoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu