Milý návštěvníku, těší nás že jste zavítal na náš e-shop, nicméně bychom vás rády upozornili, že až do 1.10.2022 je e-shop v testovacím režimu a objednávky nejsou přijímány. Budeme ale velmi rády, když se k nám vrátíte 1.10. 2022, kdy naše PRVNÍ ZVÍŘECÍ LÉKÁRNA oficiálně spatří světlo světa.. :)
Neohodnoceno

Gimcat duo pasta mulivitamin + sýr 50g

GIMCAT DUO PASTA MULIVITAMIN + SÝR

Výjimečně chutná a dobře stravitelná pasta Gimcat Anti-Hairball Duo-Paste je velkým přínosem pro každou kočku. Pečlivě vybrané přírodní přísady (aromatický slad, oleje, vláknina a lahodný sýr) posilují obranyschopnost jedince. Přírodní složení bez přidaného cukru dělá z této pasty opravdový zážitek. Pamlsek pro kočku ve formě lahodné pasty si zamiluje každá čičina.

Vyprodáno
Kód: 114695
Značka: Gimcat
59 Kč
Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Kategorie: Kočka, Zdravé pamlsky, Výživa, Doplňky stravy, vitamíny, Imunita, Doplňky stravy, Vitamíny
Gimcat duo pasta mulivitamin + sýr 50g
Kočka

GIMCAT DUO PASTA MULIVITAMIN + SÝR 50G

Výjimečně chutná a dobře stravitelná pasta Gimcat Anti-Hairball Duo-Paste je velkým přínosem pro každou kočku. Pečlivě vybrané přírodní přísady (aromatický slad, oleje, vláknina a lahodný sýr) posilují obranyschopnost jedince. Přírodní složení bez přidaného cukru dělá z této pasty opravdový zážitek. Pamlsek pro kočku ve formě lahodné pasty si zamiluje každá kočka.

Výhody:

  • bez přidaného cukru
  • bez konzervačních látek
  • bez zvýrazňovačů chuti
  • kombinace 12 vitamínů
  • výběr z několika příchutí (maltóza se sýrem nebo s kuřetemem a mix vitamínů s tuňákem nebo sýrem)
  • praktické balení 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: