O nás

Náš příběh začal, už když jsme byly malé holky. Tehdy jsme se neznaly, ale obě jsme toužily mít doma zvířátka a obě jsme tím neustále otravovaly rodiče.
Venčily jsme sousedům pejsky, zachraňovaly opuštěná koťátka a léčily prasklé ulity šnekům.

Naše cesty se protnuly až mnohem později. To už jsme měly každá svou smečku. Nyní je naše společná smečka složena z 5 dětí, 4 psů, 3 koček, 1 koně, 4 králíčků a 1 křečka. Jsou to všechno naši hrdinové, i když občas máme neodbytný pocit, že největší hrdinky jsme my dvě

Jedna z nás (Zuzka) se na své první mateřské dovolené - před 10 lety - odhodlala otevřít obchůdek MY LABEL pro zvířata, který pojala jako Concept Store, kam můžou přijít majitelé i se svými mazlíčky. Popovídat si, poradit se a strávit s námi čas v hezkém prostředí.

Druhá (Pavlína) se zase úspěšně prodírala korporátními firmami, kde získala bohaté znalosti z marketingu, obchodu a všeobecné zkušenosti se značkou. Během tohoto období se nám narodily postupně všechny naše děti. Nejstaršímu je nyní 11 let a nejmladšímu 4 roky.

Naším společným snem se opět stalo pomáhat zvířatům a nejdůležitější je pro nás pocit, že vše děláme poctivě, nejlépe jak dovedeme a že do toho dáváme naše srdce.

V běžném i pracovním životě, stejně jako každý jiný rodič nebo majitel zvířete, neustále řešíme nějaké zdravotní problémy s dětmi i s mazlíčky. Postupem času a díky zkušenostem z obchůdku, kde jsme velmi často řešily s majiteli domácích mazlíčků jejich trápení a zdravotní neduhy, jsme zjistily, že na českém trhu chybí možnost najít vše ohledně zdraví zvířat na jednom místě. A to nejen veškeré produkty, ale také veterinární poradenství a „hot dog“ linka, na které jsme připraveni vašim hrdinům pomoci.

Díky podpoře rodičů, dětí a hlavně našich milovaných manželů jsme pro vás mohly zrealizovat náš společný sen, díky kterému můžeme pomáhat zvířecím hrdinům.

Zpět do obchodu