Neohodnoceno

Hill's Fel. PD Y/D konz. 156g

Konzerva pro zlepšení zdravotního stavu kočky během 3 týdnů pomocí normalizace produkce hormonů štítné žlázy. Nutno podávat jako jediný zdroj výživy.

 

Skladem
Kód: 50982
Značka: Hill´s
59 Kč
Kategorie: Kočka
Hill's Fel. PD Y/D konz. 156g
Kočka
lekarnicka
imunita
konopna mast
konopne oleje

Popis:

Indikace:
Podpora koček s hypertyreózou

Není určeno pro:
Rostoucí koťata
Březí nebo kojící kočky

Doplňující informace:
UPOZORNĚNÍ - jedná se o doporučený návod; vždy zvažte své klinické zhodnocení před učiněním doporučení pro konkrétního pacienta:

Proveďte základní vyšetření před zahájením nutričního managementu. Pokud se u pacienta rozhodnete pro nutriční management, je odborníky doporučováno přerušit podávání léků před převedením na y/d™ Feline.
Většinu koček převádějte na krmivo v průběhu 7 dní; některé mohou vyžadovat delší převedení (několik týdnů). Kočky s jiným souběžným onemocněním by měly být velmi pečlivě monitorovány.
Protože jód přijatý z jiných zdrojů - pamlsky, další krmiva, atd. - může omezovat účinnost výživy se sníženým obsahem jódu, je nezbytně nutné, aby byl Váš pacient s hypertyreózou krmen výhradně krmivem Prescription Diet™ y/d™ Feline.

U některých koček může dojít k přechodnému zvýšení hladiny TT4 (zřídka spojeno s návratem klinických příznaků), což bývá obvykle vyřešeno, jakmile kočka dostává y/d™ Feline jako jediný zdroj výživy po dobu 4-8 týdnů. Pokud jsou ve 12. týdnu hladiny stále vysoké, zhodnoťte spolupráci majitele. U koček se souběžným onemocněním začněte s konrolními prohlídkami ve 2. a 4. týdnu po kompletním převedení na nové krmivo.

Každých 6 měsíců by měla být provedena kontrolní prohlídka. U koček se souběžným onemocněním by měla být prováděna častěji.

Játra, vepřové, kuře, kukuřice, pivovarská rýže, živočišný tuk, vitamíny, proteinový hydrolyzát, celulóza, minerální látky, stopové prvky, rybí tuk, L-karnitin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu